Блог

Auto-GPT — це остання спроба Кремнієвої долини автоматизувати все

21/4/23

Кремнієва долина намагається автоматизувати все, що тільки можна, і це пояснює її захоплення Auto-GPT.

Автопілот для GPT-4

Auto-GPT — це проект з відкритим вихідним кодом, побудований на основі GPT-4 для автоматизації завдань :) Він створений Torantulino. Репозиторій GitHub знаходиться за адресою Torantulino/Auto-GPT і за останні кілька днів став надзвичайно популярним. Хоча він в основному призначений для використання з GPT-4, який ще не всім доступний, ви також можете використовувати його з GPT-3.5, який легко доступний без списку очікування.

Що таке Auto-GPT?

Auto-GPT використовує новітні моделі штучного інтелекту OpenAI для взаємодії з програмним забезпеченням та сервісами в Інтернеті, що дозволяє йому «автономно» виконувати завдання.

Auto-GPT є програмою з відкритим вихідним кодом, створеною розробником ігрових світів — Тораном Брюсом Річардсом, яка використовує моделі генерації тексту OpenAI, в основному GPT-3.5 і GPT-4, щоб діяти «автономно».

Як виконує завдання Auto-GPT?

Auto-GPT просто обробляє подальші запити моделей OpenAI, запитуючи та відповідаючи на них, доки завдання не буде виконано.

Auto-GPT — це GPT-3.5 і GPT-4 в парі з ботом-компаньйоном, який вказує GPT-3.5 і GPT-4, що робити. Користувач повідомляє Auto-GPT про свою мету, а бот, у свою чергу, використовує GPT-3.5 і GPT-4 та кілька програм, щоб виконати кожен крок, необхідний для досягнення поставленої мети.

Auto-GPT має здатність взаємодіяти з додатками, програмним забезпеченням та сервісами, як онлайн, так і локальними, такими як веб-браузери і текстові процесори.

Наприклад, отримавши запит на кшталт «допоможіть мені розвинути мій квітковий бізнес», Auto-GPT може розробити рекламну стратегію та створити базовий веб-сайт.

Auto-GPT автоматизує багатокрокові проекти, які вимагали б підказок туди-сюди за допомогою моделі штучного інтелекту, орієнтованої на чат-ботів, як, наприклад, ChatGPT від OpenAI.

«Auto-GPT визначає агента, який взаємодіє з API OpenAI», - каже розробник програмного забезпечення Джо Коен.
«Завданням цього агента є виконання різноманітних команд, які ШІ генерує у відповідь на запити агента. Перед тим, як агент почне виконувати команди, користувачеві пропонується ввести дані, щоб визначити роль і цілі ШІ», — каже Джо.

Як створити свого агента штучного інтелекту?

У терміналі користувачі описують ім'я, роль і мету агента Auto-GPT і вказують до п'яти способів досягнення цієї мети. Наприклад:

 • Ім'я: Смартфон-GPT
 • Роль: ШІ, створений для пошуку найкращого смартфона
 • Завдання: Знайти найкращі смартфони на ринку
 • Ціль 1: Провести маркетингове дослідження для різних смартфонів, представлених на ринку сьогодні
 • Мета 2: Визначте п'ять найкращих смартфонів і перерахуйте їхні плюси та мінуси

Auto-GPT має ряд функцій, включаючи керування пам'яттю для виконання завдань та генерацію тексту за допомогою GPT-4 і GPT-3.5. Цей інструмент також можна підключити до мовних синтезаторів, наприклад, ElevenLabs, щоб «озвучувати» телефонні дзвінки.

Auto-GPT є загальнодоступним на GitHub, але для його запуску в середовищі розробки, наприклад, Docker, необхідні певні налаштування та ключ API від OpenAI, який доступний лише за певну плату.

Auto-GPT можна використовувати для виконання рутинних завдань, наприклад, налагодження коду та написання електронного листа, або більш складних, наприклад, створення бізнес-плану для нового стартапу.

Щоб Auto-GPT працював ефективно, необхідно дотримуватися певних обмежень та робити певні налаштування. Цей інструмент може робити помилки, тому бажано включати людину в циклічний підхід при розробці та використанні технологій генеративного ШІ, таких як Auto-GPT.

Кейс використання Auto-GPT з Reddit

Залежно від того, з якою метою використовується інструмент, Auto-GPT може поводитися дуже... несподівано.

Один користувач Reddit стверджує, що, маючи бюджет у $100 на серверний екземпляр, Auto-GPT створив вікі-сторінку про котів, скористався вадою в екземплярі, щоб отримати доступ на рівні адміністратора, захопив середовище Python, в якому він працював, а потім «вбив» себе.

Як працює Auto-GPT?

Спочатку ви створюєте штучний інтелект і описуєте його роль, наприклад, такий приклад:

 • Штучний інтелект, створений для написання якісних постів у блогах про інструменти дизайну.

Потім ви вводите до 5 цілей для вашого ШІ:

 1. Знайдіть в інтернеті топ-5 найбільш використовуваних інструментів для дизайну та зрозумійте їхні особливості.
 2. Напишіть про кожен інструмент окремий пост у блозі та збережіть їх у папці.
 3. Вимкнення після досягнення мети.

Потім ви запускаєте його, і він намагатиметься досягти поставлених вами цілей. Майте на увазі, що якщо ви використовуєте GPT-4, все може швидко подорожчати, тому ви можете встановити бюджет на інформаційній панелі OpenAI.

Особливості Auto-GPT

Ось деякі з особливостей Auto-GPT:

 • Auto-GPT має доступ до Інтернету і може шукати та збирати інформацію.
 • Він має короткочасну і довготривалу пам'ять, тому може запам'ятовувати речі на своєму шляху.
 • Він може зберігати файли на вашому комп'ютері і автоматично вимикатися, коли вважає, що поставлені вами цілі досягнуті.
 • Він навіть може говорити під час подорожі до своєї мети (ця частина є необов'язковою і вимагає наявності облікового запису ElevenLabs).

Як приєднатись до експерименту?

Хоча для того, щоб запустити його, потрібно трохи налаштувати, це не займе багато часу.

Для початку ви можете відвідати репо тут: Torantulino/Auto-GPT.

У них є Discord, до якого ви можете приєднатися, щоб поговорити про це більше і поставити запитання: Auto-GPT Discord.

Творець проекту також ділиться своїми думками та прогресом у Твіттері: Торантуліно.

Усі статті