Нейромережа ChatGPT

Що таке ChatGPT?

ChatGPT — це програма, яка вміє розуміти людську мову та відповідати на неї.

Вона навчена на тексту з інтернету, щоб генерувати текст, який здається написаним людиною.

Як був стоверний ChatGPT

ChatGPT був створений OpenAI та запущений у листопаді 2022 року. OpenAI, частково заснована Ілоном Маском, є організацією, яка займається дослідженнями та розробкою штучного інтелекту. OpenAI має низку інших суперечливих інвесторів, таких як правий мільярдер Пітер Тіль, який запропонував значну фінансову допомогу організації, коли вона вперше створювала магазин.

Керує OpenAI генеральний директор Сем Альтман , який також є засновником організації.

Як ви використовувати ChatGPT?

ChatGPT дуже простий у використанні. Щоб налаштувати, вам потрібно буде створити обліковий запис OpenAI. Це легко зробити, і вам потрібно лише вказати адресу електронної пошти та номер телефону. Після цього ви зможете використовувати ChatGPT та інші інструменти компанії.

Як працює ChatGPT?

ChatGPT працює на основі складного алгоритму, який називається великою мовною моделлю. Такі алгоритми живляться величезними обсягами текстових даних, які потім дозволяють їм реагувати на підказки реалістичним, схожим на людину способом, обчислювальною системою, відомою як обробка природної мови.

Чи відповіді ChatGPT завжди правильні?

Ні. Насправді платформа відома тим, що багато чого вигадує , і її відповіді часто можуть бути неправильними. Якщо ви плануєте покладатися на ChatGPT для написання есе чи статті, ви захочете перевірити все, що там сказано.

Що станеться з ChatGPT у майбутньому?

Ми не впевнені в цьому, але досить сказати, що OpenAI, здається, знаходиться в досить хорошій позиції для майбутнього успіху. Microsoft нещодавно оголосила, що планує інвестувати 10 мільярдів доларів в організацію, орієнтовану на ШІ. Microsoft також заявила, що може захотіти запустити інтеграцію ChatGPT для своєї пошукової системи Bing.

ChatGPT встановлює рекорд зростання бази користувачів

5

млн

користувачів за 1 тиждень
залучив ChatGPT після запуску,
це історичний рекорд

100

млн

користувачів у січні 2023 року,
які користувалися ChatGPT,
TikTok зробив це за 9 місяців

$10+

млрд

проінвестувала компанія Microsoft
у розвиток компанії OpenAI,
та інтеграцію у свої продукти

Золота лихоманка штучного інтелекту

Оскільки можливості штучного інтелекту розширюються, у багатьох секторах почали розвиватися та використовувати системи штучного інтелекту. Щоб отримати конкурентну перевагу, скоротити витрати та покращити споживчий досвід, компанії досліджують методи використання ШІ. Завдяки своїй здатності розуміти природну мову та генерувати відповіді, схожі на людину, ChatGPT є лідером цієї тенденції та є бажаним вибором для компаній у різних галузях.

Сфера створення контенту розширюється

Завдяки здатності генерувати новий вміст на основі поточного тексту тепер можливо створювати високоякісний вміст у масштабі, усуваючи потребу в людях-авторах і редакторах.

У результаті цього може змінитися те, як ми створюємо та споживаємо контент, що революціонізує сектор створення контенту.

Потреба в навичках використання ШІ

ChatGPT — це передова парадигма обробки природної мови, яка революціонізує наш спосіб спілкування з технологіями.

Він став популярним вибором для компаній, які намагаються використовувати штучний інтелект для досягнення конкурентної переваги завдяки своїй здатності розуміти природну мову та надавати відповіді, схожі на людину.

Майбутнє ChatGPT та штучного інтелекту загалом є багатообіцяючим, оскільки і чат-бот, і бізнес зі створення контенту значно розширюються.

«Написання справді чудової prompt-підказки для чат-бота — це надзвичайно ефективна навичка та ранній приклад програмування природною мовою» — Сем Альтман, CEO Open AI.

Інвестори OpenAI та ChatGPT