Блог

GitHub Copilot X отримав нового помічника, схожого на ChatGPT

22/3/23

GitHub використовує останню версію GPT-4 від OpenAI, щоб поліпшити автоматичне доповнення коментарів та коду. Copilot X тепер має чат і голосову підтримку.

GitHub, який належить Microsoft, оновлює свою систему Copilot, щоб інтегрувати модель GPT-4 від OpenAI та додати чат і голосову підтримку для своїх програмістів зі штучним інтелектом.

GitHub Copilot отримує велике оновлення в рамках загальної концепції «Copilot X», яка включає новий досвід, подібний до ChatGPT, в редакторах коду, що дозволяє чат-боту розпізнавати та пояснювати код, рекомендувати зміни та виправляти помилки.

«За допомогою Copilot X ми показуємо наше майбутнє бачення Copilot, яке означає, що штучний інтелект буде на кожному кроці життєвого циклу розробника. Це фундаментально вплине на досвід розробників», - пояснює генеральний директор GitHub Томас Демке.

Чат Copilot від GitHub, який сьогодні виходить у технічну превью-версію, виходить за рамки базових автодоповнюючих коментарів і кодування Copilot.

Він ближчий до справжнього помічника в кодуванні, як і новий Copilot для додатків Microsoft 365.

Якщо вам передали проект з кодом десятирічної давнини і малою кількістю документації, тепер ви можете викликати Copilot на допомогу.

Ця допомога може полягати в аналізі коду на наявність вразливостей безпеки, поясненні того, як працюють блоки коду або навіть у допомозі з переписуванням частин або додаванням корисних коментарів для тих, хто буде копатися в коді пізніше.

GitHub Copilot може сидіти збоку від вашого інтегрованого середовища розробки (IDE), готовий приймати команди.

«Це схожа ідея з чатом Bing або бічною панеллю Microsoft Edge, але вона вбудовується в робочий процес розробника і доповнює картину», - каже Демке.
«Я думаю, що для розробників різниця між GitHub Copilot та Bing полягає в тому, що Copilot зосереджений на коді. Ви можете попросити його виправити ваш код, пояснити вам код, і ви навіть можете попросити його написати юніт-тест», — додав Томас Демке.

Тепер Copilot матиме повне уявлення про вашу IDE, тому він знає, що ви вводили в редакторі і де це може бути найбільш корисним.

Він виглядає як бічна панель, дуже схожа на чат Bing в Microsoft Edge, але GitHub також працює над функціями, які дозволять Copilot з'явитися і в інших місцях.

«У нас також буде режим, в якому ви зможете викликати інтерфейс чату безпосередньо в коді, замість цієї бічної панелі. Ви можете поставити запитання у своєму коді, і воно розшириться у вашій кодовій базі», - каже Демке.

З Copilot вам навіть більше не знадобиться клавіатура для кодування. Після експериментів з голосовою системою взаємодії для Copilot, GitHub тепер інтегрує свою функцію "Привіт, GitHub!" в цю чат-систему на основі штучного інтелекту.

Ви зможете сидіти за комп'ютером і командувати Copilot голосом, щоб відповідати на запити або пропонувати рядки коду.

GitHub використовує поєднання моделей OpenAI для роботи нового чату та існуючих функцій автоматичного доповнення.

"Отже, коли ви набираєте текст у редакторі, вам потрібна дійсно швидка модель, тому що на кожне натискання клавіші ви хочете отримати відповідь дуже швидко", - пояснює Демке.
"Там, де нам потрібна швидкість, ми використовуємо менші моделі, такі як модель Codex, а там, де нам потрібна точність, наприклад, у чаті, ми використовуємо більші моделі, такі як GPT-4".

Оновлений Copilot також зможе допомогти з відповідями на запитання про документацію до коду, згенерованими штучним інтелектом, пропонуючи відповіді для React, Azure docs та MDN.

GitHub використовує ШІ для сканування цих репозиторіїв з відкритим кодом, щоб допомогти розробникам отримати відповіді, тому його чат-інтерфейс є більш сучасним, ніж навчальний набір даних, на якому базувався GPT-4.

GitHub Copilot також збирає запити, щоб допомогти розробникам створювати описи, згенеровані штучним інтелектом. GitHub Copilot автоматично заповнює теги на основі того, що змінилося в коді, і розробники можуть переглядати та редагувати їх.

"У GitHub ми винайшли pull request більше десяти років тому, тому природним наступним кроком для нас було додати Copilot до pull request. Ви можете попросити Copilot описати вам pull request, або ви можете попросити Copilot згенерувати тести, - каже Демке.

Якби всі ці інтеграції з IDE були недостатніми, GitHub Copilot навіть наближається до інтерфейсу командного рядка (CLI). Розробники проводять багато часу в терміналі, а запам'ятовувати синтаксис незліченних команд не завжди легко.

Усі статті